Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Aktualności Służby Więziennej Drukuj

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

2014-11-07 08:32
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
6 listopada 2014 r. Centralny Zarząd Służby Więziennej wspólnie z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Warszawie zorganizowali uroczystość z okazji 96. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zgodnie z wieloletnią tradycją akademia związana była przede wszystkim z wręczaniem funkcjonariuszom Służby Więziennej aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczeń „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Nic nie usprawiedliwia tortur

2014-10-20 01:09
Nic nie usprawiedliwia tortur
Hasło to przyświecało konferencji zorganizowanej 16 października br. w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego przez Ministerstwo Sprawiedliwości, CPT, Helsińską Fundację Praw Człowieka, Biuro Rady Europy oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, w której uczestniczył Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Włodarski.

Nadanie sztandaru i 50 lat Aresztu Śledczego w Łodzi

2014-10-06 10:54
Nadanie sztandaru i 50 lat Aresztu Śledczego w Łodzi
Sztandar – symbol najwyższych wartości, honoru i tradycji Służby Więziennej. Chlubne tradycje Aresztu Śledczego w Łodzi są powodem do dumy, a jednocześnie zobowiązaniem do pełnienia zaszczytnej, ofiarnej i wiernej służby dla dobra Rzeczypospolitej Polskiej i jej obywateli.

Sprzątanie Świata – Polska 2014. Służba Więzienna na rzecz ekologii

2014-09-24 02:43
Sprzątanie Świata – Polska 2014. Służba Więzienna na rzecz ekologii
Jak co roku Służba Więzienna włączyła się do międzynarodowej kampanii ekologicznej „Sprzątanie Świata – Polska 2014”, której finał przypadał tradycyjnie w trzeci weekend września 2014 roku

Krakowskie spotkanie Dyrektorów Generalnych

2014-09-18 09:46
Krakowskie spotkanie Dyrektorów Generalnych
Kraków był miejscem trzydniowego spotkania szefów Służby Więziennej Polski, Słowacji i Węgier. Goście przebywali w Krakowie od 15 do 17 września 2014 r. Delegacja złożyła oficjalną wizytę w Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu i spotkała się z Wojewodą Małopolskim. Gospodarzem międzynarodowej wizyty był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Krakowie