Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Aktualności Służby Więziennej Drukuj

Wigilijne spotkania na Mazowszu

2014-12-16 02:21
Wigilijne spotkania na Mazowszu
15 grudnia 2014 r. odbyły się dwa mazowieckie spotkania wigilijne – opłatkowe spotkanie służb mundurowych Mazowsza w gmachu Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego i wigilia, zorganizowana przez OISW w Warszawie i IGB Mazovia.

Wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego w Areszcie Śledczym w Warszawie - Białołęce

2014-12-13 02:34
Wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego w Areszcie Śledczym w Warszawie - Białołęce
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, w towarzystwie osób internowanych 13 grudnia 1981, funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz harcerzy zapalił świecę pamięci przed budynkiem Aresztu Śledczego w Warszawie - Białołęce

Służba Więzienna przeciw przemocy domowej

2014-12-04 01:11
Służba Więzienna przeciw przemocy domowej
3 grudnia 2014 r. delegacja Służby Więziennej wzięła udział w XI Trybunale do Spraw Przemocy wobec Kobiet, odbywającego się w ramach obchodów międzynarodowej Kampanii 16-dni przeciw przemocy ze względu na płeć.

Kampania białej wstążki

2014-11-24 03:39
Kampania białej wstążki
Od 1999 r., dzień 25 listopada jest oficjalnie obchodzony jako Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet. Właśnie tego dnia rozpoczyna się również, trwająca do 10 grudnia (Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka), ogólnoświatowa Kampania „16 Dni Przeciwko Przemocy”. Kampania ma na celu podniesienie świadomości na temat przemocy ze względu na płeć oraz wzmocnienie lokalnych struktur przeciwdziałających przemocy wobec kobiet.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

2014-11-07 01:53
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
6 listopada 2014 r. Centralny Zarząd Służby Więziennej wspólnie z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Warszawie zorganizowali uroczystość z okazji 96. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zgodnie z wieloletnią tradycją akademia związana była przede wszystkim z wręczaniem funkcjonariuszom Służby Więziennej aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczeń „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.