Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Oddział Zewnętrzny Czersk Poleć znajomemu Drukuj

Jasełka 2014

2014-02-17 01:33

Jednostka: Oddział Zewnętrzny w Czersku

06.02.2014 roku grupa 12 skazanych kobiet z Oddziału Zewnętrznego w Czersku uczestniczyła w Przeglądzie Przedstawień jasełkowych „Jasełka 2014”.

 

Przegląd odbył się w Ośrodku Kultury w Czersku. Jego organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Czersku, z którym Oddział Zewnętrzny współpracuje w ramach Porozumienia już od kilku lat.

Przegląd miał charakter integracji. Swoje prezentacje przestawiło 6 grup. Głównie były to okoliczne Środowiskowe Domy Samopomocy, Warsztaty Terapii Zajęciowej. No i oczywiście nasz Oddział Zewnętrzny.

Wszystkie prezentacje były bardzo ciekawe. Każdy spektakl był nagradzany gromkimi brawami.

Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku wyraziła swoje uznanie za trud i pracę jaką grupy włożyły w przygotowanie swoich przedstawień. Kobiety z Oddziału Zewnętrznego wyróżniono za ciekawe stroje, które skazane przygotowały we własnym zakresie. Chociaż przegląd nie miał charakteru konkursu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

 

tekst i fotografie: mł. chor. Ewa Głodowska