Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Zakład Karny Głubczyce Poleć znajomemu Drukuj

Profilaktyka zza kurtyny

2015-01-16 11:51
Profilaktyka zza kurtyny
15 stycznia br. grupa osadzonych, dzięki staraniom podjętym przez administrację więzienną głubczyckiego zakładu karnego, po raz kolejny mogła wziąć udział w przedstawieniu teatru profilaktycznego “Kurtyna” z Krakowa. Aktorzy działający w zespole przygotowali spektakl pt. “Gra o życie”.

Finał WOŚP w Głubczycach

2015-01-14 10:58
Finał WOŚP w Głubczycach
W Zakładzie Karnym w Głubczycach funkcjonariuszem wyznaczonym do koordynacji działań związanych z 23 Finałem WOŚP był ppor. Bartłomiej Kawulok. Jednostka umożliwiła rodzinom skazanych oraz funkcjonariuszom przekazywanie pieniędzy do puszek, który umieszczone zostały w sali widzeń oraz na bramie wejściowej do zakładu.

Operacja wolność

2014-12-15 10:57
Operacja wolność
Pod taką nazwą w Zakładzie Karnym w Głubczycach realizowany jest program readaptacji społecznej dla osadzonych. Projekt ma na celu przygotowanie skazanych do opuszczenia jednostki penitencjarnej oraz analizę przewidywanych trudności adaptacyjnych, które mogą mieć miejsce po opuszczeniu więzienia, a także opracowanie wszelkich sposobów przezwyciężenia problemów i udzielania byłym osadzonym stosownej pomocy w tym zakresie.

Norweski Mechanizm Finansowy - Zakup sprzętu ochronnego

2014-12-11 09:53
Norweski Mechanizm Finansowy - Zakup sprzętu ochronnego
Realizacja projektu nr 4 pn. „Wzmocnienie systemów ochrony i wyposażenie Grup Interwencyjnych SW i Grup Konwojowych oraz zwiększenie kompetencji zawodowych funkcjonariuszy” w Zakładzie Karnym w Głubczycach.

Norweski Mechanizm Finansowy - Szkolenia głubczyckiej kadry więziennej

2014-11-20 12:21
Norweski Mechanizm Finansowy - Szkolenia głubczyckiej kadry więziennej
Kolejne realizowane działanie w ramach projektów nr 2,3 i 4 finansowanych z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009 – 2014.

6. edycja charytatywnej akcji

2014-11-17 07:30
6. edycja charytatywnej akcji
Wszyscy funkcjonariusze, pracownicy oraz osadzeni z Zakładu Karnego w Głubczycach biorą aktywny i systematyczny udział w charytatywnej akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz Głubczyckiego Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Tacy Sami”.

Mistrzostwa okręgu opolskiego w badmintonie

2014-10-27 10:00
Mistrzostwa okręgu opolskiego w badmintonie
W minioną sobotę, 25 października, rywalizowali ze sobą funkcjonariusze Służby Więziennej okręgu opolskiego podczas Turnieju Badmintona o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu. Gospodarzem spotkania był Dyrektor Zakładu Karnego w Głubczycach ppłk Mirosław Ligęza.

Dbamy o dzieci i rodzinę

2014-09-25 03:31
Dbamy o dzieci i rodzinę
W pomieszczeniu do udzielania widzeń bez osoby dozorującej w Zakładzie Karnym w Głubczycach zmodernizowano po raz kolejny kącik zabaw dla dzieci, które odwiedzają swoich ojców i bliskich, będących w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności.

Sprzątanie Świata '2014

2014-09-23 03:01
Sprzątanie Świata '2014
W ostatni weekend kalendarzowego lata miała swój finał tegoroczna akcja "Sprzątanie Świata". Dobra pogoda sprzyjała działaniom porządkowym, podjętym przez głubczycką jednostkę.

Zmagania siłaczy

2014-07-25 08:39
Zmagania siłaczy
24 lipca br. w Zakładzie Karnym w Głubczycach zorganizowano wewnątrzzakładowe zawody w Trójboju Siłowym. Przystąpiło do nich 14 osadzonych posiadających zgodę lekarza na uczestniczenie w imprezie sportowej.
archiwum