Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Zakład Karny Głubczyce Poleć znajomemu Drukuj

Uroczysta odprawa w Zakładzie Karnym w Głubczycach

2016-09-01 10:05
Uroczysta odprawa w Zakładzie Karnym w Głubczycach
Z dniem 31 sierpnia br. Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński powołał na stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Głubczycach ppłk. Tomasz Pyrę, dotychczasowego Zastępcę Dyrektora Zakładu Karnego w Nysie.

Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie zatrudnienia skazanych

2016-07-28 10:41
Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie zatrudnienia skazanych
27 lipca br. w Zakładzie Karnym w Głubczycach odbyło się spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami zatrudniającymi oraz zainteresowanymi zatrudnieniem więźniów w swoich firmach. W rozmowie uczestniczył Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Opolu ppłk Leszek Czereba.

Mundurowy Dzień Dziecka

2016-06-13 08:33
Mundurowy Dzień Dziecka
Zakład Karny w Głubczycach wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach oraz związkami zawodowymi tych formacji po raz pierwszy zorganizował wielki festyn rodzinny. 11 czerwca br. teren strzelnicy naszej jednostki w Lesie Marysieńka stał się ogromnym placem zabaw nie tylko dla najmłodszych.

Obchody niepodległościowe w Zakładzie Karnym w Głubczycach

2015-11-18 02:47
Obchody niepodległościowe w Zakładzie Karnym w Głubczycach
17 listopada br. z okazji Narodowego Święta Niepodległości w głubczyckiej jednostce penitencjarnej odbyła się uroczysta odprawa służbowa funkcjonariuszy Służby Więziennej. W tym dniu w sposób szczególnie wyjątkowy doceniane są formacje mundurowe, stanowiące o stabilności i bezpieczeństwie naszego kraju. Takiego też wyróżnienia doczekały się funkcjonariuszki i funkcjonariusze Służby Więziennej naszej jednostki.

Bohaterski czyn funkcjonariusza Służby Więziennej

2015-08-19 01:53
Bohaterski czyn funkcjonariusza Służby Więziennej
Kpr. Marek Wachniewski, pełniący na co dzień służbę w Zakładzie Karnym w Głubczycach, w bezpośrednim pościgu dokonał ujęcia przestępcy. 13 sierpnia br. dyrektor głubczyckiej jednostki ppłk Mirosław Ligęza otrzymał oficjalne podziękowanie od Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach za wzorową postawę funkcjonariusza.
archiwum