Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Zakład Karny Głubczyce Poleć znajomemu Drukuj

Spotkanie dotyczące promocji zatrudnienia

2016-11-25 06:11
Spotkanie dotyczące promocji zatrudnienia
25 listopada br. odbyło się spotkanie na temat Programu Pracy Więźniów, w którym udział wziął Dyrektor Zakładu Karnego w Głubczycach ppłk Tomasz Pyra. Organizatorem przedsięwzięcia byli przedstawiciele lokalnego samorządu na czele z Burmistrzem Głubczyc Adamem Krupą.

Uroczysta odprawa

2016-11-18 04:56
Uroczysta odprawa
18 listopada br. w Zakładzie Karnym w Głubczycach z udziałem Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu ppłk. Leszkiem Czerebą odbyła się uroczystość z okazji 98. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości, w trakcie której odznaczeni oraz awansowani na wyższe stopnie służbowe zostali funkcjonariusze głubczyckiej jednostki.

Głubczyckie obchody Święta Niepodległości

2016-11-14 12:11
Głubczyckie obchody Święta Niepodległości
Jak co roku w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości Dyrektor Zakładu Karnego w Głubczycach ppłk Tomasz Pyra złożył kwiaty pod Pomnikiem Czynu Zbrojnego.10 listopada o godzinie 15.00 odbył się uroczysty Apel Poległych, upamiętniający odzyskanie niepodległości przez Polskę.

Dominatorzy z Głubczyc

2016-10-31 08:58
Dominatorzy z Głubczyc
28 października br. w hali sportowej ZOKIS w Głubczycach przy ul. Olimpijskiej 1, rozegrano XII Mistrzostwa OISW w Opolu w Badmintonie. W zawodach wzięły udział drużyny z następujących jednostek: ZK Nysa, ZK Kluczbork, ZK Sieraków Śląski, ZK Strzelce Opolskie nr 2 oraz ZK Głubczyce. Gospodarzem zawodów był koordynator sportu okręgu opolskiego ppłk. Tomasz Pyra.

Tydzień Mediacji

2016-10-21 01:06
Tydzień Mediacji
W związku z organizowanym w dniach 17-22 października br. Tygodniem Mediacji pod hasłem „Masz Prawo do Mediacji”, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Głubczycach przeprowadzili szereg działań edukacyjnych, promujących jej ideę.

Służba Więzienna w edukuacji młodzieży

2016-10-18 11:28
Służba Więzienna w edukuacji młodzieży
W ramach innowacji pedagogicznej w Zespole Szkół Mechanicznych w Głubczycach od czterech lat funkcjonują klasy mundurowe o profilu policyjnym. Uczniowie oprócz policyjnego fachu uczą się również podstaw funkcjonowania innych służb mundurowych, takich jak: Służba Więzienna i Straż Pożarna.

Służba Więzienna aktywnie uczestniczy w Głubczyckim Partnerstwie Lokalnym

2016-10-14 09:24
Służba Więzienna aktywnie uczestniczy w Głubczyckim Partnerstwie Lokalnym
12 października br. w głubczyckim ratuszu odbyło się spotkanie w ramach „Głubczyckiego Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno - gospodarczego i tworzenia miejsc pracy w powiecie głubczyckim”, w którym wziął udział Zastępca Dyrektora Zakładu Karnego w Głubczycach mjr Witold Derewecki.

Uroczysta odprawa w Zakładzie Karnym w Głubczycach

2016-09-01 10:05
Uroczysta odprawa w Zakładzie Karnym w Głubczycach
Z dniem 31 sierpnia br. Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński powołał na stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Głubczycach ppłk. Tomasz Pyrę, dotychczasowego Zastępcę Dyrektora Zakładu Karnego w Nysie.

Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie zatrudnienia skazanych

2016-07-28 10:41
Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie zatrudnienia skazanych
27 lipca br. w Zakładzie Karnym w Głubczycach odbyło się spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami zatrudniającymi oraz zainteresowanymi zatrudnieniem więźniów w swoich firmach. W rozmowie uczestniczył Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Opolu ppłk Leszek Czereba.

Mundurowy Dzień Dziecka

2016-06-13 08:33
Mundurowy Dzień Dziecka
Zakład Karny w Głubczycach wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach oraz związkami zawodowymi tych formacji po raz pierwszy zorganizował wielki festyn rodzinny. 11 czerwca br. teren strzelnicy naszej jednostki w Lesie Marysieńka stał się ogromnym placem zabaw nie tylko dla najmłodszych.
archiwum