Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Zakład Karny Warszawa - Białołęka Poleć znajomemu Drukuj

Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce uczestniczyli w XIII Okręgowych Mistrzostwach Służby Więziennej w Piłce Siatkowej

2013-04-10 08:00

Jednostka: Zakład Karny w Warszawie-Białołęce

Reprezentacja Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce kolejny raz uczestniczyła w zawodach sportowych, tym razem w rozgrywkach Okręgowych XIII Mistrzostw Służby Więziennej w Piłce Siatkowej.

W dniu 05.04.2013 r. w hali sportowej Oddziału Zewnętrznego w Stawiszynie odbyły się XIII Mistrzostwa Służby Więziennej w Piłce Siatkowej. W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje jednostek Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie. Głównym celem rozgrywek była integracja funkcjonariuszy służby więziennej okręgu warszawskiego, popularyzowanie aktywnych form wypoczynku i współzawodnictwa sportowego oraz wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentowała okręg warszawski w turnieju półfinałowym XIII Mistrzostw Służby Więziennej w Piłce Siatkowej rozgrywanych w Kulach. Eliminacje do półfinału zdobyła drużyna z AŚ Radom, drugie miejsce AŚ Warszawa – Służewiec, trzecie miejsce ZK Żytowice. Reprezentacja Zakładu Karnego Warszawa Białołęka zajęła VII miejsce w rozgrywkach Okręgowych XIII Mistrzostw Służby Więziennej w Piłce Siatkowej.

Opracował: szer. Paweł Krzemiński