Ważne: Strona www.sw.gov.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

 
Wyszukiwanie

Oddział Zewnętrzny Popowo Poleć znajomemu Drukuj

Kolędnicy w Popowie

2013-12-31 03:50

Jednostka: Oddział Zewnętrzny w Popowie

Skazani z Oddziału Zewnętrznego w Popowie brali udział w koncercie Kolęd i Pastorałek w ramach Programu Readaptacji Społecznej „Opowieść Wigilijna”.

 W dniu 29.12.2013 roku skazani z Oddziału Zewnętrznego w Popowie uczestniczyli w koncercie Kolęd i Pastorałek wykonanym przez dzieci z chóru parafialnego w Popowie Kościelnym, Gloria. Występ chóru dziecięcego zrobił na skazanych bardzo duże wrażenie ponieważ zaobserwować było można że w zadumie i skupieniu słuchali wykonanych pieśni.

Pan Jacek Kwiatkowski, opiekun chóru w przerwach wyjaśnił skazanym różnicę pomiędzy kolędą, a pastorałką, a ksiądz proboszcz dr Remigiusz Stacherski, kapelan Oddziału Zewnętrznego w Popowie, przekazał skazanym Boże Błogosławieństwo na nadchodzący 2014 Rok.

Opracował: ppor. Paweł Basior