Aktualności
Komunikat personalny
08.06.2026
Z dniem 8 czerwca 2026 r. Minister Sprawiedliwości, na wniosek Dyrektor Generalnej Służby Więziennej, powołał ppłk. Krzysztofa Sitnika na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.
W dniach 3–4 czerwca polska delegacja, w skład której wchodzili: płk Reneta Niziołek, Dyrektor Generalna Służby Więziennej, płk Stanisław Kotula, z-ca Dyrektora Generalnego Służby Więziennej i płk Adam Sasin, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, wzięła udział w 31. Konferencji Dyrektorów Służb Więziennych i Probacyjnych Rady Europy (CDPPS).
3 czerwca 2026r. Areszt Śledczy w Łodzi wizytował Z-ca Dyrektora Generalnego Służby Więziennej płk Bartłomiej Turbiarz wraz z Dyrektor Okręgową Służby Więziennej w Łodzi płk Małgorzatą Banasiak.
27 maja 2026 r. w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie odbyła się uroczystość otwarcia nowego pawilonu mieszkalnego. Wydarzenie stanowiło ważny moment w historii jednostki oraz istotny etap modernizacji infrastruktury penitencjarnej.
W nocy z 23 na 24 maja 2026 roku na terenie Kątów Wrocławskich odbyła się XIV edycja „RYŚ” – Nocnego Maratonu z Przygodami dla Służb Mundurowych i Ich Sympatyków. To wyjątkowe wydarzenie od lat gromadzi pasjonatów sportu, orientacji w terenie oraz ludzi gotowych sprawdzić swoją wytrzymałość, charakter i umiejętność współpracy w ekstremalnych warunkach.









