Sukces funkcjonariuszki Zakładu Karnego w Goleniowie podczas IV Okręgowych Zawodów Strzeleckich
W zawodach wzięły udział reprezentacje jednostek penitencjarnych z okręgu koszalińskiego. Rywalizacja odbywała się zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej. Funkcjonariusze mieli okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, ale również wymienić doświadczenia oraz zacieśnić więzi w środowisku służby więziennej.
Z wielką radością informujemy, że st. kpr. Andżelika Więzowska, reprezentująca Zakład Karny w Goleniowie, wywalczyła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet.
To ogromne wyróżnienie dla naszej jednostki, a także potwierdzenie wysokiego poziomu wyszkolenia i zaangażowania funkcjonariuszy pełniących służbę w Zakładzie Karnym w Goleniowie.
Serdecznie gratulujemy naszej koleżance osiągniętego sukcesu oraz wszystkim uczestnikom zawodów sportowej rywalizacji i godnego reprezentowania formacji.
mł. chor. Katarzyna Urbańska









