Dzień tych, którzy dbają o nasze najcenniejsze dobro

7 kwietnia, w Światowy Dzień Zdrowia, kierujemy oczy na tych, którzy swoją misję wypełniają w sposób szczególny – za murami naszej jednostki.

Praca personelu medycznego w Służbie Więziennej to zadanie wymagające nie tylko najwyższych kompetencji, ale też wyjątkowej odporności, empatii i profesjonalizmu. To właśnie nasi lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni dbają o bezpieczeństwo sanitarne oraz zdrowie osób pozbawionych wolności, stanowiąc kluczowe ogniwo w codziennym funkcjonowaniu Aresztu Śledczego w Białymstoku.

Dziś, z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia, składamy całej kadrze medycznej wyrazy najwyższego uznania

Życzymy Państwu:

Satysfakcji z pełnionej służby i pracy,

Niesłabnącej energii w podejmowaniu codziennych wyzwań,

Spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy za Waszą obecność, opanowanie i trud, który każdego dnia wkładacie w zapewnienie opieki medycznej na najwyższym poziomie.

tekst i zdjęcia st. chor. Anna Sawicka 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej