DZIEŃ PRACOWNIKA SŁUŻBY ZDROWIA
7 kwietnia, w Światowy Dzień Zdrowia, kierujemy oczy na tych, którzy swoją misję wypełniają w sposób szczególny – za murami naszej jednostki.
Praca personelu medycznego w Służbie Więziennej to zadanie wymagające nie tylko najwyższych kompetencji, ale też wyjątkowej odporności, empatii i profesjonalizmu. To właśnie nasi lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni dbają o bezpieczeństwo sanitarne oraz zdrowie osób pozbawionych wolności, stanowiąc kluczowe ogniwo w codziennym funkcjonowaniu Aresztu Śledczego w Białymstoku.
Dziś, z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia, składamy całej kadrze medycznej wyrazy najwyższego uznania
Życzymy Państwu:
Satysfakcji z pełnionej służby i pracy,
Niesłabnącej energii w podejmowaniu codziennych wyzwań,
Spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Dziękujemy za Waszą obecność, opanowanie i trud, który każdego dnia wkładacie w zapewnienie opieki medycznej na najwyższym poziomie.
tekst i zdjęcia st. chor. Anna Sawicka









