MELDUJEMY GOTOWOŚĆ!

W Słuzbie Wiziennej zasady są jasne: nigdy nie zostawiamy nikogo w potrzebie. Rusza kolejna edycja akcji „Służymy pomocą – mamy to we krwi”!

Dzień Tradycji Służby Więziennej świętujemy tak, jak potrafimy najlepiej – konkretnym działaniem. Choć nasze grafiki są przepełnione, to 16 lutego priorytet jest tylko jeden: wsparcie systemu ratowania życia.

W naszych żyłach płynie przede wszystkim chęć niesienia pomocy. Nie potrzebujemy orderów – wystarczy nam świadomość, że nasza krew pomoże komuś wygrać najważniejszą walkę.

TERMIN: 16 lutego 2026 r.

LOKALIZACJA: Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku przed Aresztem Śledczym w Białymstoku

ZADANIE: Podwinąć rękaw i oddać to, co najcenniejsze.

zdjęcie: Zespół ds.Popularyzacji Honorowego Krwiodastwa w Służbie Więiennej  

tekst. st. chor. Anna Sawicka 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej