NA STRAŻY ŻYCIA
W Słuzbie Wiziennej zasady są jasne: nigdy nie zostawiamy nikogo w potrzebie. Rusza kolejna edycja akcji „Służymy pomocą – mamy to we krwi”!
Dzień Tradycji Służby Więziennej świętujemy tak, jak potrafimy najlepiej – konkretnym działaniem. Choć nasze grafiki są przepełnione, to 16 lutego priorytet jest tylko jeden: wsparcie systemu ratowania życia.
W naszych żyłach płynie przede wszystkim chęć niesienia pomocy. Nie potrzebujemy orderów – wystarczy nam świadomość, że nasza krew pomoże komuś wygrać najważniejszą walkę.
TERMIN: 16 lutego 2026 r.
LOKALIZACJA: Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku przed Aresztem Śledczym w Białymstoku
ZADANIE: Podwinąć rękaw i oddać to, co najcenniejsze.
zdjęcie: Zespół ds.Popularyzacji Honorowego Krwiodastwa w Służbie Więiennej
tekst. st. chor. Anna Sawicka









