Umowa Aresztu Śledczego z Gminą Dzierżoniów
W poniedziałek 28 kwietnia Dyrektor Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie mjr Krzysztof Serek podpisał umowę o współpracy z Wójtem Gminy Dzierżoniów Marcinem Piętem.
Umowa dotyczy bezpłatnego zatrudnienia 10 osób pozbawionych wolności do prac porządkowo-gospodarczych świadczonych na rzecz Gminy Dzierżoniów.
https://www.ug.dzierzoniow.pl/wydarzenia/pomoga-przy-pracach-porzadkowo-gospodarczych
https://www.youtube.com/watch?v=QzAAMZWV9mE
Tekst: Zespół prasowy
Foto: Urząd Gminy Dzierżoniów









