Narodowe Święto Niepodległości - dzień awansów w Służbie Więziennej
104 lata Niepodległej
W tym roku obchodzimy 104. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jest to szczególne święto dla Służby Więziennej, gdyż tego dnia 11 Listopada następuje nadanie funkcjonariuszom wyższych stopni służbowych.
Podczas uroczystej odprawy odśpiewano hymn państwowy, a następnie ppłk Roman Paszko wraz z Zastępcą Dyrektora por. Dariuszem Żyndą wręczył awanse na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom Aresztu Śledczego w Hajnówce. Dyrektor jednostki wygłosił krótkie przemówienie z gratulacjami i podziękowaniami funkcjonariuszom za zaangażowanie i trud włożony w wykonywanie codziennych obowiązków służbowych.
Wszystkim awansowanym funkcjonariuszom naszej formacji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!
Tekst i zdjęcia: Zespół prasowy Aś Hajnówka









