Współpraca z gminami
Areszt Śledczy w Hajnówce od dawna współpracuje z pobliskimi gminami. I tym razem mogliśmy liczyć na wsparcie samorządów.
Przez kilka ostatnich dni nasi funkcjonariusze brali udział w spotkaniach z wójtami najbliższych gmin, by porozmawiać o rozbudowie hajnowskiej jednostki, a przede wszystkim, by poruszyć temat zatrudnienia jaki oferuje Areszt.
Wójtowie gmin Hajnówka, Dubicze Cerkiewne oraz Czyże zgodzili się z nami, że Areszt daje dużo możliwości młodym ludziom, chcącym pozostać w naszym regionie.
Przedstawiciele lokalnych władz zgodzili się na rozwieszenie plakatów promocyjnych oraz pozostawienie ulotek w swoich placówkach.
Funkcjonariusze naszej jednostki odwiedzili także jednostki OSP w pobliskich gminach miasta Hajnówka.
Zespół Prasowy AŚ Hajnówka









