Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

pragnę złożyć wszystkim Funkcjonariuszom, Pracownikom oraz Emerytom Służby Więziennej,

a także Osobom i Instytucjom współpracującym

z jeleniogórską jednostką penitencjarną,

najlepsze życzenia. 

Niech ten szczególny okres będzie

czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku 

i prawdziwej radości. 

 

ppłk Mariusz Mrozewski  

Dyrektor Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej