Życzenia
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
pragnę złożyć wszystkim Funkcjonariuszom, Pracownikom oraz Emerytom Służby Więziennej,
a także Osobom i Instytucjom współpracującym
z jeleniogórską jednostką penitencjarną,
najlepsze życzenia.
Niech ten szczególny okres będzie
czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku
i prawdziwej radości.
ppłk Mariusz Mrozewski
Dyrektor Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze









