Uroczyste spotkanie wigilijne w KM PSP w Krakowie
18 grudnia 2025 roku, w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie - ppłk Andrzej Starzak, uczestniczył w uroczystym spotkaniu wigilijnym zorganizowanym w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Wspólna obecność przedstawicieli służb mundurowych przy wigilijnym stole podkreśla jedność i solidarność w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście, dzieląc się opłatkiem, świątecznymi życzeniami i dobrym słowem na nadchodzący 2026 rok. Podniosły nastrój wydarzenia uświetnił występ orkiestry, a całe spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze.
Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie i życzymy wszystkim strażakom spokojnych i bezpiecznych Świąt!
Zdjęcia: bryg. Paweł Karpowicz









