Aby bezpiecznie i sprawnie użytkować broń niezbędne są szkolenia. Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Szczecinie zgodnie z harmonogramem przeszli kolejne szkolenie strzeleckie.

Funkcjonariusze działu ochrony doskonalili umiejętności strzeleckie – w tym szkolenie bezstrzałowe oraz strzelania z pistoletu, karabinka i strzelby. Program obejmował również techniki konwojowania, stosowanie środków przymusu bezpośredniego oraz taktykę i techniki interwencji. Intensywne ćwiczenia to kolejny krok w budowaniu skutecznych i profesjonalnych działań.

 

tekst: chor. Adrian Sowiński 

zdjęcia: sierż. Bartosz Pajor 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej