W miniony czwartek mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Pracy „Wiosna nowych możliwości” w Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze.

Targi Pracy to szansa na spotkanie wielu pracodawców w jednym miejscu, to właśnie podczas takich zgromadzeń możemy wymienić się doświadczeniami o prowadzeniu rekrutacji. Udział w takich wydarzeniach to również okazja na spotkanie uczniów, studentów i absolwentów, osób bezrobotnych, a także kandydatów, którzy mają już pracę, ale rozważają jej zmianę. Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy, gdzie liczba osób poszukujących pracy jest wysoka, a ilość ofert pracy stale rośnie, targi pracy stanowią doskonałą możliwość do wyróżnienia się i przyciągnięcia uwagi najlepszych kandydatów.

Dziękujemy za zaproszenie, a uczestników zapraszamy do składania podań! Rekrutacja trwa!        

 

Tekst: chor. Michał Dopieralski

Zdjęcia: chor. Michał Dopieralski

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej