Kropla po kropli - akcja krwiodawstwa w Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie
W zbiórce udział wzięli uczestnicy szkolenia zawodowego w korpusie podoficerów Służby Więziennej oraz przedstawiciele kadry OZ w Sulejowie. Do zbiórki zgłosiło się 41 osób, a 33 z nich oddały krew, przekazując łącznie 14,85 litra tego bezcennego daru.
To liczby, za którymi kryją się konkretne decyzje i prawdziwa chęć niesienia pomocy. Każda oddana jednostka krwi to szansa dla osób walczących o zdrowie i życie — ofiar wypadków, pacjentów po operacjach czy osób przewlekle chorych.
Serdeczne wyrazy uznania kierujemy do wszystkich uczestników akcji oraz podziękowania dla załogi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi za profesjonalizm, zaangażowanie i wspólną realizację tego ważnego przedsięwzięcia.
tekst: por. AnnaGrdesińska-Klink
zdjęcia: por. AnnaGrdesińska-Klink, ppor. Adam Cholewa









