Pluton specjalizacji administracyjnej rozpoczął szkolenie zawodowe w korpusie podoficerów SW
21 kwietnia br. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, rozpoczęło się szkolenie zawodowe dla 29 funkcjonariuszy przygotowujących się do zajmowania stanowisk w korpusie podoficerów Służby Więziennej w specjalizacji administracyjnej.
Uczestników szkolenia, w imieniu Zastępcy Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach ppłk. Dominika Fristera, przywitał starszy wykładowca Zakładu Dydaktycznego, mjr Grzegorz Sobiech. Następnie przedstawiono opiekuna plutonu oraz kadrę dydaktyczną Ośrodka.
Szkolenie stanowi ważny etap przygotowania funkcjonariuszy do pełnienia obowiązków służbowych. Życzymy uczestnikom powodzenia i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz umiejętności.
tekst: por. Anna Grdesińska-Klink
zdjęcie: por. Monika Gaik









