21 kwietnia br. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, rozpoczęło się szkolenie zawodowe dla 29 funkcjonariuszy przygotowujących się do zajmowania stanowisk w korpusie podoficerów Służby Więziennej w specjalizacji administracyjnej.

Uczestników szkolenia, w imieniu Zastępcy Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach ppłk. Dominika Fristera, przywitał starszy wykładowca Zakładu Dydaktycznego, mjr Grzegorz Sobiech. Następnie przedstawiono opiekuna plutonu oraz kadrę dydaktyczną Ośrodka.

Szkolenie stanowi ważny etap przygotowania funkcjonariuszy do pełnienia obowiązków służbowych. Życzymy uczestnikom powodzenia i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz umiejętności.

tekst: por. Anna Grdesińska-Klink

zdjęcie: por. Monika Gaik

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej