Wczorajszy występ piłkarskiej reprezentacji Polski dostarczył kibicom wielu emocji. Nie mniejsze towarzyszyły turniejowi piłki nożnej halowej rozegranemu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach.

W szranki stanęły drużyny słuchaczy pilotażowego szkolenia zawodowego w korpusie chorążych (Młode Wilki, Stare Wilki, Penitencjarne Orły, Spółka „Olka”) oraz reprezentacja kadry ośrodka. Pomimo zaciętej walki o każdą piłkę zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play.

Wygrało doświadczenie – zwycięzcą turnieju została kadra COSSW w Kulach.

Pozostałe lokaty prezentują się następująco:

II miejsce: Młode Wilki

III miejsce: Stare Wilki

IV miejsce: Penitencjarne Orły

V miejsce: Spółka „Olka”

zdjęcia: mjr Beata Kossowska / por. Joanna Fajkowska

tekst: mjr Paweł Wcisło

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej