Pomagamy
Mieszkańcy domu przejściowego pokazali, że odbywając karę pozbawienia wolności można uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności, poprzez działania pomocowe na rzecz mieszkańców i instytucji.
W ostatnich dniach kilkunastu osadzonych wraz z wychowawcami z Oddziału Zewnętrznego w Koziegłowach i domu przejściowego, brało udział w sprzątaniu brzegów Warty. Obchodzony 22 kwietnia Dzień Ziemi przypomina o obowiązku dbania o otaczające nas środowisko.
W dniu 27 kwietnia br., w ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czerwonaku, pomogliśmy w rozładunku produktów Banku Żywności, które trafią do potrzebujących mieszkańców gminy. Co więcej, nie są to akcje jednorazowe. Mieszkańcy domu przejściowego oraz Oddziału Zewnętrznego w Koziegłowach uczestniczą w akcjach na rzecz środowiska lokalnego. Dobrze czuć się potrzebnym.









