Uroczystość nadania wyższych stopni w Służbie Więziennej
W obecności kadry kierowniczej awansowani zostali funkcjonariusze, którzy wyróżnili się wzorową postawą, zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywaniu obowiązków służbowych. Aktu nadania stopni dokonał ppłk Arkadiusz Skafiriak Dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu, który w swoim przemówieniu wyraził uznanie dla codziennej pracy funkcjonariuszy.
Brązową Odznakę „Za zasługi dla więziennictwa” otrzymał 1 funkcjonariusz.
W korpusie oficerów Służby Więziennej awans otrzymało 4 funkcjonariuszy.
W korpusie chorążych Służby Więziennej awans otrzymał 1 funkcjonariusz.
W korpusie podoficerów Służby Więziennej awans otrzymało 20 funkcjonariuszy.
Gratulujemy wszystkim awansowanym i życzymy dalszych sukcesów w służbie!
Tekst: por. Michał Kindlik
Zdjęcia st. chor. Paweł Chrzanowski









