W związku z minionym świętem Służby Więziennej w dniu 4 lipca 2025 r. w Zakładzie Karnym w Przemyślu odbyła się uroczystość nadania wyższych stopni funkcjonariuszom Służby Więziennej.

W obecności kadry kierowniczej awansowani zostali funkcjonariusze, którzy wyróżnili się wzorową postawą, zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywaniu obowiązków służbowych. Aktu nadania stopni dokonał ppłk Arkadiusz Skafiriak Dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu, który w swoim przemówieniu wyraził uznanie dla codziennej pracy funkcjonariuszy.

Brązową Odznakę „Za zasługi dla więziennictwa” otrzymał 1 funkcjonariusz.
W korpusie oficerów Służby Więziennej awans otrzymało 4 funkcjonariuszy.
W korpusie chorążych Służby Więziennej awans otrzymał 1 funkcjonariusz.
W korpusie podoficerów Służby Więziennej awans otrzymało 20 funkcjonariuszy.

Gratulujemy wszystkim awansowanym i życzymy dalszych sukcesów w służbie!

Tekst: por. Michał Kindlik
Zdjęcia st. chor. Paweł Chrzanowski

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej