Dyrektor Aresztu Śledczego w Słupsku, płk Marcin Śnieżko, spotkał się z przedstawicielami kuratorskiej służby sądowej z Sądu Rejonowego w Słupsku.

W dniu 27 marca 2026 r. Dyrektor Aresztu Śledczego w Słupsku, płk Marcin Śnieżko, spotkał się z przedstawicielami kuratorskiej służby sądowej z Sądu Rejonowego w Słupsku – kuratorami specjalistami Magdaleną Martyką oraz Piotrem Kopanią.

Głównym tematem rozmów była pomoc postpenitencjarna realizowana ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Spotkanie stanowiło okazję do omówienia zasad dalszej współpracy i współdziałania, wymiany doświadczeń, a także zidentyfikowania ewentualnych trudności i wzajemnych oczekiwań.

Rozmowy przebiegły w konstruktywnej atmosferze. Uczestnicy wyrazili gotowość do dalszego rozwijania współpracy oraz podejmowania wspólnych działań na rzecz zwiększenia skuteczności udzielanej pomocy.

Tekst/zdjęcie: mjr Artur Rajkowski

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej