„KRĘCIMY DLA SWOICH” – PRZYSTANEK KIKITY

W dniu 27 czerwca na teren Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie zawitali Wielcy Bohaterowie. To właśnie oni przemierzyli całą Polskę na rowerach w jednym szczytnym celu. Akcja „KRĘCIMY DLA SWOICH” to pomysł funkcjonariuszy SW z Zakładu Karnego w Kamińsku, którzy już po raz drugi podjęli się takiego wyzwania. Początkiem trasy w tym roku był Nowy Sącz, nasz Ośrodek był ostatnim przystankiem przed punktem docelowym w Kamińsku. Celem akcji była zbiórka funduszy na pomoc dla córeczki jednego z kolegów po fachu. Michał, Kamil i Krystian zabrali z Kikit puszkę, której zawartość stanowiła pomoc funkcjonariuszy przebywających na szkoleniu oraz kadry Ośrodka. Jesteśmy pod wrażeniem tego co robicie, dziękujemy, że nas odwiedziliście.

 

mjr Zdzisław Stępień

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej