ROWERAMI DO KIKIT
W dniu 27 czerwca na teren Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie zawitali Wielcy Bohaterowie. To właśnie oni przemierzyli całą Polskę na rowerach w jednym szczytnym celu. Akcja „KRĘCIMY DLA SWOICH” to pomysł funkcjonariuszy SW z Zakładu Karnego w Kamińsku, którzy już po raz drugi podjęli się takiego wyzwania. Początkiem trasy w tym roku był Nowy Sącz, nasz Ośrodek był ostatnim przystankiem przed punktem docelowym w Kamińsku. Celem akcji była zbiórka funduszy na pomoc dla córeczki jednego z kolegów po fachu. Michał, Kamil i Krystian zabrali z Kikit puszkę, której zawartość stanowiła pomoc funkcjonariuszy przebywających na szkoleniu oraz kadry Ośrodka. Jesteśmy pod wrażeniem tego co robicie, dziękujemy, że nas odwiedziliście.
mjr Zdzisław Stępień









