Kolejni funkcjonariusze gotowi do pełnienia służby i kolejni gotowi do odbycia szkolenia na kursie przygotowawczym.

W dniu 29 maja 2025 roku zakończył się kolejny kurs przygotowawczy. Szkolenie rozpoczęło się w dniu 5 maja i ukończyło je 166 słuchaczy, którzy podjęli wyzwanie bycia funkcjonariuszami Służby Więziennej. Zakończenie szkolenia to wydarzenie, które jest okazją do złożenia gratulacji i wręczenia wyróżnień.

Kolejny kurs przygotowawczy rozpoczął się dnia 2 czerwca i analogicznie jak poprzednio na teren Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie stawiło się 166 „adeptów penitencjarnej profesji”. Słuchaczom życzymy powodzenia i uzyskania wysokich wyników w nauce.
 

mjr Zdzisław Stępień

zdjęcia: mł. chor. Dariusz Czerniawski

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej