31 marca 2026r. odbyła się uroczysta odprawa roczna podsumowująca funkcjonowanie Zakładu Karnego w Sieradzu w 2025 roku.

IMG_1288.JPG

 

W odprawie uczestniczyli Zastępca Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi płk Robert Fijałkowski, Dyrektor Zakładu Karnego w Sieradzu ppłk Piotr Chlebicz wraz z zastępcami oraz kadra kierownicza poszczególnych pionów służby.

Podczas odprawy przedstawione zostały szczegółowa sprawozdania z działalności poszczególnych działów. Odpraw miał na celu  podsumowanie działalności jednostki w 2025 roku. Spotkanie stanowiło okazję do analizy realizacji zadań w kluczowych obszarach funkcjonowania sieradzkiej jednostki, w tym bezpieczeństwa, oddziaływań penitencjarnych, zatrudnienia osadzonych, współpracy międzyinstytucjonalnej oraz prowadzonych inwestycji. Przedstawiono plany i założenia na 2026 rok.

Podsumowując odprawę, w swoim przemówieniu Zasępca Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi płk Robert Fijałkowski miniony rok ocenił jako pełen wyzwań dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, wymagający podejmowania wielu nowych inicjatyw. Podziękował za codzienną służbę funkcjonariuszy i wysoki poziom zaangażowania w wykonywanie trudnych codziennych obowiązków.

 

zdjęcia, tekst: ppor. Sylwia Kulawiecka

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej