W Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze odbyła się uroczysta odprawa służbowa, podczas której pożegnaliśmy czworo zasłużonych funkcjonariuszy, przechodzących na zaopatrzenie emerytalne.

Podczas odprawy dyrektor zakładu, płk Zbigniew Jankowski, wyraził swoją wdzięczność za wieloletnie zaangażowanie i profesjonalizm w służbie. Podkreślił, jak ważny był ich wkład w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w naszej jednostce.

Dziękujemy za Waszą służbę i oddanie. Życzymy spokojnej i zasłużonej emerytury!

 

Zespół Prasowy

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej