Złoty medal dla grudziądzkich funkcjonariuszek!
Turniej z okazji Dnia Kobiet
Organizatorem wydarzenia był ppłk Tomasz Korytowski, Dyrektor Zakładu Karnego w Koronowie. Udział w turnieju z okazji Dnia Kobiet wzięły funkcjonariuszki bydgoskiego okręgu Służby Więziennej. Drużyny reprezentowały następujące jednostki: Aresztu Śledczego w Gdańsku, Aresztu Śledczego w Bydgoszczy, Zakładu Karnego nr 1 w Grudziądzu, Zakładu Karnego w Potulicach, Zakładu Karnego w Koronowie, Aresztu Śledczego w Wejherowie, Zakładu Karnego we Włocławku oraz Oddziału Zewnętrznego w Chojnicach.
Klasyfikacja końcowa
Klasyfikacja medalowa turnieju kobiet:
1. Zakład Karny nr 1 w Grudziądzu
2. Zakład Karny w Potulicach
3. Areszt Śledczy w Bydgoszczy
Cel organizacji zawodów
Udział funkcjonariuszy Służby Więziennej w zawodach sportowych to ważny element weryfikujący ich sprawność fizyczną, która jest istotnym elementem ich pracy. To także trening współpracy będący gwarantem dobrego współdziałania w realizacji codziennych obowiązków służbowych. Daje możliwość promowania ducha zespołowego, współpracy i rywalizacji w duchu sportowej rywalizacji. To także świetna okazja do integracji społeczności, promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a także czerpania radości z wspólnego wysiłku i emocji podczas turniejów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom zawodów!!!
Tekst: kpt. Karolina Sławińska
Zdjęcia: mjr Marzena Chlebicka









