Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Gravelowym
W minioną sobotę w Kuźni Raciborskiej, odbył się wyścig gravelowy połączony z Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych
W zawodach udział wzieło ponad 300 zawodników w tym reprezentaci Służby Więziennej, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i Policji.
Podczas wydarzenia obecni byli również funkcjonariusze Zakładu Karnego w Raciborzu, którzy przygotowali stanowisko rekrutacyjne.
To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wstąpienia w szeregi Służby Więziennej, poznać specyfikę służby oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji.
Tekst: mł. chor Justyna Poznakowska









