W minioną sobotę w Kuźni Raciborskiej, odbył się wyścig gravelowy połączony z Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych

W zawodach udział wzieło ponad 300 zawodników w tym reprezentaci Służby Więziennej, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i Policji.

Podczas wydarzenia obecni byli również funkcjonariusze Zakładu Karnego w Raciborzu, którzy przygotowali stanowisko rekrutacyjne.

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wstąpienia w szeregi Służby Więziennej, poznać specyfikę służby oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji.

Tekst: mł. chor Justyna Poznakowska

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej