10 maja 2026 r., w Białej Podlaskiej odbyły się Miejskie Obchody Święta 34. Pułku Piechoty

Uroczyste obchody rozpoczęły się przy pomniku upamiętniającym żołnierzy 34. Pułku Piechoty zlokalizowanym przy ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. W imieniu Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej w uroczystości wziął udział por. Radosław Wsuł, który wraz z innymi przedstawicielami służb mundurowych, złożył pod pomnikiem symboliczny wieniec. Następnie poszczególne delegacje przemaszerowały na uroczystą mszę świętą w kościele św. Antoniego znajdującym się przy ulicy Narutowicza.

 

Opracowanie : chor. Małgorzata Łaska

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej