„Sprzątasz? Zmieniasz!” To hasło przyświecało dzisiaj cel jakim było sprzątanie terenów Miasta Biała Podlaska.

22 kwietnia 2026 roku w ramach zajęć kulturalno - oświatowych grupa 4 osadzonych z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej włączyła się w akcję, by wspólnie zadbać o czystość swojego miasta. „Wspólne Wiosenne Sprzątanie Miasta” rozpoczęło się o godzinie 10.00 i odbyło się pod hasłem „Sprzątasz? Zmieniasz!”.

Uczestnicy mogli dołączyć do akcji w jednym z sześciu wyznaczonych punktów zbiórki.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do uporządkowania przestrzeni miejskiej, ale również do wspólnego spędzenia czasu.

 

Opracowanie: por. Paweł Jędrzejuk

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej