Razem możemy więcej
„Sprzątasz? Zmieniasz!” To hasło przyświecało dzisiaj cel jakim było sprzątanie terenów Miasta Biała Podlaska.
22 kwietnia 2026 roku w ramach zajęć kulturalno - oświatowych grupa 4 osadzonych z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej włączyła się w akcję, by wspólnie zadbać o czystość swojego miasta. „Wspólne Wiosenne Sprzątanie Miasta” rozpoczęło się o godzinie 10.00 i odbyło się pod hasłem „Sprzątasz? Zmieniasz!”.
Uczestnicy mogli dołączyć do akcji w jednym z sześciu wyznaczonych punktów zbiórki.
Wydarzenie to było nie tylko okazją do uporządkowania przestrzeni miejskiej, ale również do wspólnego spędzenia czasu.
Opracowanie: por. Paweł Jędrzejuk









