III Turniej w Squasha za nami!
Zawody odbyły się w piątek 21 listopada 2025 r. na kortach do squasha Chełmskiego Parku Wodnego. W turnieju wzięli udział zawodnicy z jednostek okręgu lubelskieg, którzy już od pierwszych minut pokazali sportowego ducha SW.
Zawody otworzyli wspólnie płk Marek Nicgorski, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie oraz mjr Adam Ćwikła, Dyrektor Zakładu Karnego w Chełmie.
Poniżej klasyfikacja drużynowa:
1. miejsce - Zakład Karny w Białej Podlaskiej, który triumfował niezmiennie od 3 lat!
2. miejsce - Zakład Karny w Chełmie
3. miejsce - Zakład Karny w Zamościu
Klasyfikacja indywidualna w kategorii kobiety:
1. miejsce - Zakład Karny w Hrubieszowie
2. miejsce - Zakład Karny w Opolu Lubelskim
Klasyfikacja indywidualna w kategorii mężczyźni:
1. miejsce - Zakład Karny w Zamościu
2. miejsce - Zakład Karny w Chełmie
3. miejsce - Zakład Karny w Białej Podlaskiej
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom osiągniętych wyników, zaś wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział - do zobaczenia za rok!
Podziękowania kierujemy również do Chełmskiego Parku Wodnego za użyczenie obiektu oraz do Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Lublinie oraz Krajowej Sekcji Służby Więziennej NSZZ Solidarność na czele z Panem Marcinem Romańskim, przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników i Funkcjonariuszy SW Okręgu Lubelskiego.
Tekst i zdjęcia: st. chor. Anna Baranowska









