Emocje, rywalizacja i świetna sportowa atmosfera - tak w skrócie można opisać III Turniej w Squasha o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

Zawody odbyły się w piątek 21 listopada 2025 r. na kortach do squasha Chełmskiego Parku Wodnego. W turnieju wzięli udział zawodnicy z jednostek okręgu lubelskieg, którzy już od pierwszych minut pokazali sportowego ducha SW. 

Zawody otworzyli wspólnie płk Marek Nicgorski, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie oraz mjr Adam Ćwikła, Dyrektor Zakładu Karnego w Chełmie.

Poniżej klasyfikacja drużynowa:

1. miejsce - Zakład Karny w Białej Podlaskiej, który triumfował niezmiennie od 3 lat!

2. miejsce - Zakład Karny w Chełmie

3. miejsce - Zakład Karny w Zamościu

Klasyfikacja indywidualna w kategorii kobiety:

1. miejsce - Zakład Karny w Hrubieszowie

2. miejsce - Zakład Karny w Opolu Lubelskim

Klasyfikacja indywidualna w kategorii mężczyźni: 

1. miejsce - Zakład Karny w Zamościu

2. miejsce - Zakład Karny w Chełmie 

3. miejsce - Zakład Karny w Białej Podlaskiej

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom osiągniętych wyników, zaś wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział  - do zobaczenia za rok!

Podziękowania kierujemy również do Chełmskiego Parku Wodnego za użyczenie obiektu oraz do Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Lublinie oraz Krajowej Sekcji Służby Więziennej NSZZ Solidarność na czele z Panem Marcinem Romańskim, przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników i Funkcjonariuszy SW Okręgu Lubelskiego.

Tekst i zdjęcia: st. chor. Anna Baranowska

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej