Nasza pomoc ma moc - podsumowanie akcji krwiodawstwa!
W okresie od 8 stycznia do 8 marca funkcjonariusze Zakładu Karnego w Chełmie włączyli się w ogólnopolską akcję honorowego krwiodawstwa.
Akcja odbyła się pod nazwą: "Służymy pomocą - mamy to we krwi", organizowana była z okazji Dnia Tradycji Służby Więziennej, który przypada 8 lutego.
W tym czasie, 62 funkcjonariuszy z naszej jednostki oddało krew, dzięki czemu udało się zebrać prawie 28 litrów tego bezcennego daru życia.
To kolejny dowód na to, że funkcjonariusze Służby Więziennej niosą pomoc nie tylko w codziennej służbie, ale także wtedy, gdy ktoś potrzebuje wsparcia najbardziej.
Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich zaangażowanie, wrażliwość i gotowość do niesienia pomocy. Bo pomaganie naprawdę mamy we krwi!
Tekst i zdjęcia: st. chor. Anna Baranowska









