Paczka dla Bohatera - pamięć, która trwa.
Tego dnia przekazano i rozwieziono paczki do Bohaterów - osób, które swoją postawą, odwagą i poświęceniem zapisały się w historii walki o wolną Polskę.
Udział w tej inicjatywie to dla nas nie tylko forma wsparcia, ale przede wsystkim wyraz pamięci, wdzięczności i szacunku wobec tych, którym zawdzięczamy możliwość życia w wolnym kraju. Każde spotkanie było okazją do rozmowy, refleksji i podziękowania za trudne wybory oraz niezłomność w najcięższych czasach.
Kontynuując udział w akcji "Paczka dla Bohatera", dajemy świadectwo, że pamięć o Bohaterach jest wciąż żywa, a wartości, które reprezentowali, pozostają ważne także dziś.
Tekst i zdjęcia: st. chor. Anna Baranowska









