Uroczystość wręczenia odznaczeń i awansów w Zakładzie Karnym w Chełmie
20 listopada 2025 r. w naszej jednostce odbyła się uroczystość wręczenia funkcjonariuszom awansów na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczeniem za zasługi w pracy penitencjarnej.
Podczas uroczystości wyróżniono funkjonariuszy, którzy swoją postawą, zaangażowaniem oraz wysokim profesjonalizmem przyczyniają się do realizacji misji Służby Więziennej. Awanse stanowią wyraz uznania dla ich codziennej, odpowiedzialnej służby oraz szczególnego wkładu w zapewnienie bezpieczeństwa jendostki.
Dyrektor Zakładu Karnego w Chełmie mjr Adam Ćwikła podziękował wszystkim awansowanym i odznaczonym za wzorową postawę oraz życzył dalszych sukcesów zawodowych, podkreślając, że rozwój kadry jest fundamentem sprawnego i skutecznego funkcjonowania całej Służby.









