Emocje sportowe, rywalizacja w duchu fair play i doskonała pogoda- tak wyglądał turniej siatkówki plażowej w Lubczynie z udziałem drużyny Zakładu Karnego w Goleniowie.

W niedzielę, 31 sierpnia 2025 r., na plaży w Lubczynie odbył się turniej siatkówki plażowej, w którym udział wzięły drużyny reprezentujące:

  • Zakład Karny w Goleniowie
  • Areszt Śledczy w Międzyrzeczu
  • kandydaci do służby.

Rozgrywki przebiegały w sportowej atmosferze, a po emocjonujących spotkaniach klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco:

  • I miejsce - Areszt Śledczy w Międzyrzeczu
  • II miejsce - Zakład Karny w Goleniowie
  • III miejsce - kandydaci do służby

Wydarzeniu sprzyjała doskonała pogoda, a uczestnicy oprócz rywalizacji sportowej mieli również okazję do wspólnej rekreacji i integracji. Organizatorzy przygotowali dodatkowej atrakcje, m. in. gry i zabawy dla uczestników oraz zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Turniej był okazją do promowania aktywnego stylu życia, postawy fair play oraz współpracy pomiędzy jednostkami organizacyjnymi Służby Więziennej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie i wysoki poziom sportowej rywalizacji.  

Tekst: mł. chor. Katarzyna Urbańska

Zdjęcia: kpt. Paweł Żołynia

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej