Powiatowy Dzień Dziecka z udziałem Służby Więziennej
14 czerwca 2025 r. funkcjonariusze Zakładu Karnego w Inowrocławiu wzięli udział w festynie z okazji powiatowego Dnia Dziecka.
Mundurowi dla najmłodszych
Dzień Dziecka już za nami, ale imprezy towarzyszące temu wyjątkowemu dniu odbywają się nadal. Dzieci to nasza przyszłość dlatego tak ważne jest, aby przez dobrą zabawę edukować i kształtować najmłodsze pokolenie. Z okazji Dnia Dziecka zaproszono funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Inowrocławiu na powiatowe obchody Dnia Dziecka.
Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Inowrocławiu zapewnili najmłodszym dobrą zabawę, ale jednocześnie zdobycie nowej wiedzy. Na stoiskach nie zabrakło możliwości zapoznania się ze sprzętem jakim dysponuje Służba Więzienna.
Tekst: chor. Joanna Frąckowiak
Zdjęcia: kpt. Anna Jasiak









