W dniu 15 listopada 2025 roku w Zakładzie Karnym w Kamińsku odbył się koncert dla osadzonych.

W budynku sali widzeń Zakładu Karnego w Kamińsku odbył się koncert muzyki chrześcijańskiej, który wprowadził w mury placówki atmosferę nadziei, refleksji               i pozytywnego przesłania.

 

Artyści podzielili się swoją muzyką oraz słowami, które poruszyły serca osadzonych. To spotkanie było nie tylko wydarzeniem artystycznym, ale także chwilą zatrzymania, wzajemnego zrozumienia i budowania mostów między ludźmi.

 

Tego typu wydarzenia mają ogromne znaczenie w procesie resocjalizacji - uczą wrażliwości, współpracy i pokazują, że każdy człowiek ma w sobie potencjał, który można rozwijać. Muzyka staje się tu mostem między światem zewnętrznym a wewnętrznym, przypomnieniem, że zmiana jest możliwa.

 

Tekst i zdjęcia: ppor. Kazimierz Leszczyński

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej