PODZIĘKOWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY KLUCZBORSKIEJ JEDNOSTKI
„To co robimy dla siebie, umiera wraz z nami,
To co robimy dla innych, trwa wiecznie”
~ Albert Pine ~
W dniu 25 listopada br. Starosta Kluczborski Pan Mirosław Birecki wraz z Sekretarzem Powiatu Panem Adamem Radom wręczyli podziękowania Dyrektorowi Zakładu Karnego w Kluczborku mjr. Tomaszowi Iwaniukowi oraz wychowawcom kpt. Dawidowi Raduckiemu i kpt. Jakubowi Pawlickiemu za dotychczasową współpracę z Samorządem Powiatu Kluczborskiego, za zaangażowanie w różnego rodzaju przedsięwzięciach, w tym kulturalno – oświatowych oraz pomoc w postaci nieodpłatnej pracy osadzonych na rzecz lokalnej społeczności.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym funkcjonariuszom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych
Tekst i zdjecia: mjr Anna Baran









