Amatorski Zakładowy Turniej w Piłkę Nożną
Turniej
Do turniej, który odbywał się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Koronowie stanęło 5 drużyn z okolicznych zakładów pracy. Zawodnicy dostarczyli kibicom wiele emocji i pokazali swoje piłkarskie umiejętności. Zmagania sportowe podczas tego wydarzenia miały na celu propagowanie sportu i aktywnego wypoczynku w środowisku lokalnym. Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie.
Fair play i piłka w grze
Drużyna koronowskich więzienników podczas turnieju zmierzyła się z reprezentantami Galkoru, Metkoru, Radpolu oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koronowie. Koronowscy więziennicy pomimo porażki w pierwszym meczu 2:0 z Galkorem nie upadli na duchu i zdominowali kolejne mecze. Metkor został pokonany z wynikiem 2:0, ZGKiM z wynikiem 3:0, a najbardziej zaciekły mecz - z Radpolem zakończył się wynikiem 6:4 dla drużyny Zakładu Karnego.
W klasyfikacji turnieju drużyna Zakładu Karnego w Koronowie zajęła II miejsce.
Funkcjonariusze koronowskiej jednostki z chęcią przystąpili do turnieju mogąc reprezentować formację i jednostkę, w której pełnią służbę. Swoim udziałem i wynikiem udowodnili przeciwnikom, że są wysportowani i zarówno w realizacji zadań służbowych i rywalizacji sportowej są skoncentrowani na dążeniu do celu i zaangażowani.
Tekst: por. Wojciech Górski
Zdjęcia: kpt. Bartosz Czaplewski









