W dniach 16-17 kwietnia br. funkcjonariusze Zakładu Karnego w Nowogardzie wzięli udział w konferencji organizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

W dniach 16-17 kwietnia br. funkcjonariusze Zakładu Karnego w Nowogardzie wzięli udział w konferencji organizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, pod nazwą "Podnoszenie efektywności współpracy międzyinstytucjonalnej w procesie tworzenia i wdrażania zdeinstytucjonalizowanych usług społecznych na rzecz osób zagrożonych lub dotkniętych kryzysem bezdomności, w tym opuszczających zakłady karne". 
A to wszystko za sprawą projektu „Koordynacja polityki społecznej na Pomorzu Zachodnim”, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego przez Unię Europejską z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

To ogromna przestrzeń dla instytucji tworzącej sieć wsparcia, do rozmów, wymiany doświadczeń, poznania problemów z jakimi boryka się każda z instytucji oraz wypracowanie nowych dobrych nawyków przy współpracy. Bo razem możemy więcej !

 

chor. M. Ciosek-Kondraciuk

Fot. mjr M. Kurcyka

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej