Spotkanie z przedstawicielką Fundacji Andrzej
Podczas spotkania przybliżono funkcjonariuszom nyskiej jednostki działalność i misję Fundacji "Andrzej", a mianowicie prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pomocy funkcjonariuszom Służby Więziennej oraz jej pracowników. Prelegentka przedstawiła genezę powstania Fundacji Andrzej oraz zakres niesionej przez nią pomocy. Podkreśliła, iż każdy funkcjonariusz, pracownik, czy też emeryt lub rencista, który zwróci się o pomoc do Fundacji, otrzyma ją.
Pani Prezes zwróciła również uwagę, że każdy ma realny wpływ na pomoc poszkodowanym w wyniku chorób, nieszczęśliwych wypadków, czy też klęsk żywiołowych, zmieniając lub ratując ich życie.
Link do pomagania: https://fundacjaandrzej.org/wspieraj/
Tekst i zdjęcia: ppor. Łukasz Pryga









