Osadzeni z opolskiej jednostki wzięli udział w akcji sprzątania świata organizowanej przez Urząd Gminy w Opolu Lubelskim

Trochę ruchu na świeżym powietrzu, trochę dobrej energii i wspólne działnie na rzecz środowska. Osadzeni wzięli udział w akcji sprzątania świata i naprawdę dali radę!

Była to realna możliwośc, żeby zrobić coś dobrego dla środowiska i zadbać o wspólną przestrzeń. Przy okazji była to również nauka odpowiedzialności, współpracy i małych kroków, które mają znaczenie. Takie działania pokazują, że ekologia i resocjalizacja mogą iść w parze. Mały gest, a duży efekt – dla natury i dla ludzi.

 

tekst: por. Sylwia Smaga

foto: por. Sylwia Smaga, mł. chor. Wojciech Słotwiński

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej