Sprzątanie świata
Osadzeni z opolskiej jednostki wzięli udział w akcji sprzątania świata organizowanej przez Urząd Gminy w Opolu Lubelskim
Trochę ruchu na świeżym powietrzu, trochę dobrej energii i wspólne działnie na rzecz środowska. Osadzeni wzięli udział w akcji sprzątania świata i naprawdę dali radę!
Była to realna możliwośc, żeby zrobić coś dobrego dla środowiska i zadbać o wspólną przestrzeń. Przy okazji była to również nauka odpowiedzialności, współpracy i małych kroków, które mają znaczenie. Takie działania pokazują, że ekologia i resocjalizacja mogą iść w parze. Mały gest, a duży efekt – dla natury i dla ludzi.
tekst: por. Sylwia Smaga
foto: por. Sylwia Smaga, mł. chor. Wojciech Słotwiński









