Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim wzięli udział w Targach Edukacyjno-Zawodowych, które zostały zorganizowane w Zespole Szkół nr 3 w  Kraśniku.

Udział w wydrzeniu był doskonałą okazją do zaprezentowania specyfiki służby oraz pokazania jej „od kuchni” osobom planujacym swoją przyszłośc zawodową.
Na naszym stanowisku uczestnicy targów mogli uzyskać informację dotyczącę rekrutacji, możliwości samorealizacji i codziennej pracy funkcjonariuszy Służbiy Więziennej.

Nie zabrakło też atrakcji – dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz umiejętności psa służbowego, który wraz ze swoim przewodnikiem zaprezentował elementy wyszkolenia i współpracy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rozmowy i zainteresowanie naszą formacją oraz odwiedzenie naszego stoiska. 

 

tekst: por. Sylwia Smaga

foto: por. Sylwia Smaga, mł.chor. Wojciech Słotwiński

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej