Targi Edukacyjno-Zawodowe w Kraśniku
Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim wzięli udział w Targach Edukacyjno-Zawodowych, które zostały zorganizowane w Zespole Szkół nr 3 w  Kraśniku.
Udział w wydrzeniu był doskonałą okazją do zaprezentowania specyfiki służby oraz pokazania jej „od kuchni” osobom planujacym swoją przyszłośc zawodową.
Na naszym stanowisku uczestnicy targów mogli uzyskać informację dotyczącę rekrutacji, możliwości samorealizacji i codziennej pracy funkcjonariuszy Służbiy Więziennej.
Nie zabrakło też atrakcji – dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz umiejętności psa służbowego, który wraz ze swoim przewodnikiem zaprezentował elementy wyszkolenia i współpracy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rozmowy i zainteresowanie naszą formacją oraz odwiedzenie naszego stoiska.
tekst: por. Sylwia Smaga
foto: por. Sylwia Smaga, mł.chor. Wojciech Słotwiński









