Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim wzięli udział w lokalnych targach pracy, gdzie mieli okazję zaprezentować specyfikę służby oraz możliwości rozwoju zawodowego w strukturach Służby Więziennej

Jednostkę reprezentował dyrektor zakładu – kpt. Tomasz Sowa, funkcjonariusze działu penitencjarego i kadr, którzy rozmawiali z uczestnikami o codziennej pracy funkcjonariuszy oraz odpowiadali na pytania dotyczące rekrutacji. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem – nie brakowało osób, które poważnie rozważają swoją przyszłość w mundurze .

Myślisz o stabilnej pracy i służbie na rzecz bezpieczeństwa? Sprawdź, co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

- pakiet szkoleń specjalistycznych;

- dodatkowe świadczenia socjalne;

- praca pełna wyzwań i satysfakcji.

Dziękujemy za wszystkie rozmowy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.

tekst: por. Sylwia Smaga

foto por. Sylwia Smaga, mł. chor. Wojciech Słotwiński

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej