Targi pracy w Opolu Lubelskim
Jednostkę reprezentował dyrektor zakładu – kpt. Tomasz Sowa, funkcjonariusze działu penitencjarego i kadr, którzy rozmawiali z uczestnikami o codziennej pracy funkcjonariuszy oraz odpowiadali na pytania dotyczące rekrutacji. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem – nie brakowało osób, które poważnie rozważają swoją przyszłość w mundurze .
Myślisz o stabilnej pracy i służbie na rzecz bezpieczeństwa? Sprawdź, co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
- pakiet szkoleń specjalistycznych;
- dodatkowe świadczenia socjalne;
- praca pełna wyzwań i satysfakcji.
Dziękujemy za wszystkie rozmowy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.
tekst: por. Sylwia Smaga
foto por. Sylwia Smaga, mł. chor. Wojciech Słotwiński









