Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Sieradzu w dniu 03.12.2025 r. kolejny raz oddali krew - to jeden z najpiękniejszych gestów, który ratuje ludzkie życie.

 

fc19f2a2a8efa1a56f8600f7bc7908c1d798b5dd.jpg

 

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Sieradzu aktywnie włączają się w akcje honorowego krwiodawstwa, udowadniając, że służba drugiemu człowiekowi nie kończy się jedynie za murami jednostki.  Funkcjonariusze Służby Więziennej każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem, ale potrafią także pomagać i dzielić się najcenniejszym darem jakim jest krew. 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dzisiejszej akcji akcji udział wzięło 50 funkcjonariuszy jednostki,jeden pracownik cywilny oraz 3 osoby spoza służby, którzy oddali prawie 24 litrów krwi.

Ogromne brawa dla Was. To wspaniałe co robimy dla innych, zupełnie bezinteresownie. Funkcjonariusze z Sieradza dają przykład, że warto dzielić się tym, co najcenniejsze.

Zakład Karny w Sieradzu zapowiada, że nadal będzie aktywnie włączał się w akcje krwiodawstwa i promował tę formę pomocy wśród mundurowych oraz lokalnej społeczności.

To wielka duma, że funkcjonariusze i pracownicy Służby Więziennej regularnie jednoczą siły ofiarując potrzebującym cząstkę siebie. Dobrowolny i bezcenny dar przedstawicieli służb mundurowych jest dowodem naszej świadomości i stałej gotowości do niesienia pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Ogromne podziękowania przesyłamy dla personelu medycznego z Punktu Krwiodawstwa.

 

zdjęcia, tekst: ppor. Sylwia Kulawiecka

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej