Płk Waldemar Ciszek, który od 16 marca 2021 roku zajmował stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych pożegnał się z załogą oraz ze sztandarem jednostki.

Uroczystości, które miały miejsce w dniu 3 marca 2026 roku były efektem decyzji Ministra Sprawiedliwości, który na wniosek Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, powołał płk. Waldemara Ciszka na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Katowicach. W trakcie spotkania z kadrą jednostki Dyrektor podkreślał, że służba w Uhercach Mineralnych była dla niego bardzo ważnym doświadczeniem i ze smutkiem żegna się z funkcjonariuszami, którymi przez blisko 5 lat kierował. -Pragnę zapewnić, iż czas naszej współpracy zachowam w pamięci, jednocześnie przyjmijcie ode mnie najlepsza życzenia w życiu służbowym jak i osobistym – mówił podczas uroczystości były już Dyrektor Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych. 

Płk Waldemar Ciszek do Służby Więziennej został przyjęty 1 czerwca 1995 roku na stanowiska starszego referenta działu kwatermistrzowskiego Zakładu Karnego w Rzeszowie. Od 1 listopada 2002 roku pełnił służbę w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Rzeszowie. Z dniem 1 października 2017 roku został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Rzeszowie. Od 16 marca 2021 roku zajmował stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych.

Panie Dyrektorze dziękujemy i gratulujemy awansu na wyższe stanowisko służbowe! Powodzenia!

por. Michał Bąk
Foto: st. szer. Damian Tkacz
 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej