W dniu 25 listopada 2025 roku w Zakładzie Karnym w Zarębie odbyła się uroczystość wręczenia awansów na wyższe stopnie służbowe. Z rąk dyrektora jednostki, podpułkownika Mateusza Jaraczewskiego, łącznie 24 funkcjonariuszy otrzymało zasłużone nominacje.

Awanse objęły wszystkie korpusy Służby Więziennej. Wśród wyróżnionych znalazło się:

  • 3 funkcjonariuszy, którzy otrzymali awans na wyższe stopnie oficerskie,

  • 4 funkcjonariuszy awansowanych w korpusie chorążych,

  • 15 funkcjonariuszy uhonorowanych awansem w korpusie podoficerskim,

  • 2 funkcjonariuszy, którzy otrzymali awans na stopień starszego szeregowego.

Dzisiejsza uroczystość była nie tylko okazją do wręczenia nominacji, lecz także momentem podkreślenia zaangażowania, rzetelności i profesjonalizmu, jakie funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zarębie wykazują każdego dnia w swojej odpowiedzialnej służbie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim awansowanym i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji z pełnienia służby oraz nieustającej motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań.

 

Tekst: mł. chor. Damian Kościen

Zdjęcia: st. szer. Patryk Moskaluk

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej