Edukacja przez muzykę czyli koncert Fundacji SNAP
Celem spotkania była nie tylko edukacja ale także wsparcie równolegle prowadzonych oddziaływań terapeutycznych. Dzielenie się przez artystkę osobistymi doświadczeniami i historią własnej przemiany pozwala uwierzyć, że w każdym momencie życia można podjąć dobre dla siebie decyzję, odnaleźć motywację do zmiany. Muzyka ma niesamowitą moc, a w połączeniu z autentycznym świadectwem pomaga chociaż na chwilę zapomnieć o trudach codzienności i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.
Cykliczna współpraca pozwoliła kolejnej grupie osób pozbawionych wolności uczestniczyć nie tylko w koncercie, ale także w rozmowach dotyczących wyborów życiowych i przezwyciężania trudności.
Dziękujemy Fundacji SNAP za owocną współpracę i kolejne, pełne inspiracji spotkanie, które może przyczynić się do podjęcia realnych działań osób pozbawiony wolności!
Tekst: mł.chor. Weronika Ruta
Zdjęcia: por. Agnieszka Kowalska









