I, II i III miejsce w różnych kategoriach wywalczył mł. chor. Tomasz Napierała – starszy oddziałowy działu ochrony, reprezentując Zakład Karny we Wronkach na Mistrzostwach Polski Federacji WPA w wyciskaniu sztangi leżąc, które odbyły się w Łodzi w dniach 10-12.04.2026 r.

Kategorie i zdobyte miejsca na podium:

I m-ce w kategorii Masters 45-49 110kg RAW Służb Mundurowych

II m-ce w kategorii Masters 45-49 110kg RAW
III m-ce w kategorii OPEN RAW Służb Mundurowych

 

Funkcjonariusz wielokrotnie reprezentował Zakład Karny we Wronkach w podobnych zawodach, zdobywając równie wysokie miejsca na podium, o czym już wielokrotnie wspominaliśmy. Osiągnięcia funkcjonariusza są wynikiem ciężkiej pracy, wielogodzinnych treningów i wyrzeczeń, a także pasji, którą można połączyć ze służbą w naszej formacji.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Tekst: chor. Jolanta Żółkiewska

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej