I, II i III miejsce
I, II i III miejsce w różnych kategoriach wywalczył mł. chor. Tomasz Napierała – starszy oddziałowy działu ochrony, reprezentując Zakład Karny we Wronkach na Mistrzostwach Polski Federacji WPA w wyciskaniu sztangi leżąc, które odbyły się w Łodzi w dniach 10-12.04.2026 r.
Kategorie i zdobyte miejsca na podium:
I m-ce w kategorii Masters 45-49 110kg RAW Służb Mundurowych
II m-ce w kategorii Masters 45-49 110kg RAW
III m-ce w kategorii OPEN RAW Służb Mundurowych
Funkcjonariusz wielokrotnie reprezentował Zakład Karny we Wronkach w podobnych zawodach, zdobywając równie wysokie miejsca na podium, o czym już wielokrotnie wspominaliśmy. Osiągnięcia funkcjonariusza są wynikiem ciężkiej pracy, wielogodzinnych treningów i wyrzeczeń, a także pasji, którą można połączyć ze służbą w naszej formacji.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Tekst: chor. Jolanta Żółkiewska









