Pomoc na dwóch kółkach
W sierpniowym numerze ,,Forum Służby Więziennej" ukazał się artykuł pt.,, Pomoc na dwóch kółkach". A w nim historia o tym jak funkcjonariusze z zabrzańskiej jednostki realizując swoje pasje jednocześnie pomagają dzieciom i dbają o środowisko. Sezon rowerowy wciąż trwa, każdy może wsiąść na rower i  dołączyć do akcji pn. ,,Rower Pomaga". Liczy się każdy kilometr.
Ochrona środowiska, uprawianie sportu i pomoc dzieciom – te cele połączyli funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Zabrzu włączając się w akcję ,,Rower pomaga” Fundacji Ekologicznej Arka. W zamian za kilometry przejechane na dwóch kółkach, dzieci z domów dziecka i innych placówek, otrzymują wymarzone rowery.
Zapraszamy do lektury!









